Aplikace Léto s Déčkem – prázdninové dobrodružství nejen pro děti

22.07.2021

Petr Kott

jak-urychlit-programovani-v-PHP-photo

22.07.2021

Petr Kott

V Peko Studiu neleníme ani během prázdnin – čerstvým plodem naší práce je aplikace Léto s Déčkem, která usnadňuje účast v dětské soutěži Zastav Nečas. Jejím cílem je formou netradiční soutěže o praktické ceny motivovat děti k poznávání zajímavých míst v okolí. Naše nová aplikace ovšem nabídne spoustu zábavy i poučení pro celou rodinu!

Sbírejte hesla, vytvářejte kreativní fotky a soutěžte o atraktivní ceny

Jak přimět děti, aby v létě neseděly doma, ale vyrazily ven poznávat přírodní a historické krásy naší vlasti

Se skvělým nápadem přišel tým televizní stanice ČT 😀 (Déčko). Soutěž Zastav Nečas spočívá ve sbírání hesel, která najdete na některém z desítek stanovišť rozmístěných po celém Česku. Stanoviště si zobrazíte přímo v appce na přehledné mapě. Nutné je navštívit alespoň 1 zelené a 1 červené stanoviště, kde najdete heslo, ale i nepovinný úkol jako bonus. Získaná hesla pak jednoduše zadáte do aplikace, odešlete, čímž se zapojíte do soutěže.

A ceny jsou přitom skutečně lákavé – nechybějí stylové batohy, dětské knížky nebo antistresové hračky.

Připomínáme, že hrát můžete až do konce srpna 2021.

V aplikaci Léto s Déčkem vykouzlíte stylový úsměv a mnohem víc

Během vývoje aplikace jsme samozřejmě mysleli i na další funkce, které by děti přivábily na originální zážitky. Jednou z nich je tvorba fotek a selfíček s opravdu vypečenými kreslenými samolepkami. Jak výsledné dílo vypadá, si můžete prohlédnout na oficiální stránce. Díky aplikaci je tvorba fotek intuitivní a kreativní, samolepky lze snadno otáčet, měnit jejich velikost a jinak je upravovat.

Výhodou je rovněž pohodlné spravování hesel a uživatelů, rychlý přístup k mapám a fotkám a přehledná nápověda. To vše v jedné appce, kde řadu funkcí využijete také v offline módu.

Parametry aplikace:

Velikost: 13,3 MB v iOS

Operační systém: iOS 13.0 a novější

Jazyky: čeština

Cena: zdarma