mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Aplikace Leto s Deckem - prazdninove dobrodruzstvi nejen pro deti

Aplikace Léto s Déčkem – prázdninové dobrodružství nejen pro děti

Petr Kott

22 / 07 / 2021

V Peko Studiu neleníme ani během prázdnin – čerstvým plodem naší práce je aplikace Léto s Déčkem, která usnadňuje účast v dětské soutěži Zastav Nečas. Jejím cílem je formou netradiční soutěže o praktické ceny motivovat děti k poznávání zajímavých míst v okolí. Naše nová aplikace ovšem nabídne spoustu zábavy i poučení pro celou rodinu!

Sbírejte hesla, vytvářejte kreativní fotky a soutěžte o atraktivní ceny

Jak přimět děti, aby v létě neseděly doma, ale vyrazily ven poznávat přírodní a historické krásy naší vlasti

Se skvělým nápadem přišel tým televizní stanice ČT 😀 (Déčko). Soutěž Zastav Nečas spočívá ve sbírání hesel, která najdete na některém z desítek stanovišť rozmístěných po celém Česku. Stanoviště si zobrazíte přímo v appce na přehledné mapě. Nutné je navštívit alespoň 1 zelené a 1 červené stanoviště, kde najdete heslo, ale i nepovinný úkol jako bonus. Získaná hesla pak jednoduše zadáte do aplikace, odešlete, čímž se zapojíte do soutěže.

ceny jsou přitom skutečně lákavé – nechybějí stylové batohy, dětské knížky nebo antistresové hračky.

Připomínáme, že hrát můžete až do konce srpna 2021.

V aplikaci Léto s Déčkem vykouzlíte stylový úsměv a mnohem víc

Během vývoje aplikace jsme samozřejmě mysleli i na další funkce, které by děti přivábily na originální zážitky. Jednou z nich je tvorba fotek a selfíček s opravdu vypečenými kreslenými samolepkami. Jak výsledné dílo vypadá, si můžete prohlédnout na oficiální stránce. Díky aplikaci je tvorba fotek intuitivní a kreativní, samolepky lze snadno otáčet, měnit jejich velikost a jinak je upravovat.

Výhodou je rovněž pohodlné spravování hesel a uživatelů, rychlý přístup k mapám a fotkám a přehledná nápověda. To vše v jedné appce, kde řadu funkcí využijete také v offline módu.