mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Kdo jsme?

Jsme Peko Studio a sídlíme v krásném historickém městě Znojmě. Know-how, zkušenosti a zakázky jsme posbírali po celém světě – mj. ve Skandinávii, Indie a na Novém Zélandu. I s naším malým týmem dokážeme tvořit velké a kvalitní digitální produkty. U nás se dostaneš ke spoustě zajímavých projektů, které opouští naši kancelář vždy v té nejvyšší kvalitě.

kontakt

S kým budeš pracovat?

Jsme tým mladých, kreativních vývojářů a nadšenců do digitálních technologií, který se nebojí výzev a společnými silami si poradí i s náročnými projekty.

Co s námi zažiješ?

Každý měsíc pořádáme firemní akce, kde se všichni sejdeme, zrekapitulujeme si uplynulý měsíc a pak je čas na zábavu! Zažiješ s námi vše od laser game, únikových her až po soukromé LAN párty.

Můžeš pracovat i z domu?

Jistě, i na tomhle se lze domluvit. Když budeš občas potřebovat, můžeš pracovat na home office nebo si upravit pracovní dobu dle potřeby.

Chceš na chvíli vypnout?

Není problém – v našem areálu máš k dispozici vyhřátý bazén a saunu nebo prostě vyběhneš na terasu a dáš si kafe.

Dáváš přednost jinému relaxu?

Naše kancelář se nachází v historickém centru Znojma, vedle kostela sv. Mikuláše a poblíž Znojemského pivovaru. Během krátké procházky po okolí si vyčistíš hlavu a přijdeš na skvělé nápady.

4 zastavení na cestě
do Peko Studia

Pokud splníš následující 4 výzvy, rádi tě u nás přivítáme.

 • Preludium

  Pošleš nám e-mail s CV, portfoliem a dalšími dokumenty a my si vše v klidu prostudujeme. Pokud tvůj profil odpovídá našim představám, za pár dní tě kontaktujeme a navrhneme termín osobní schůzky.

 • Osobní pohovor

  Během setkání, jež proběhne online nebo v naší kanceláři, se pobavíme o vzájemných očekáváních, náplni práce, tvých dosavadních zkušenostech a požadavcích. Povíme ti, jak to u nás chodí a funguje, a vysvětlíme, co budeme potřebovat od tebe. Rádi také zodpovíme tvé dotazy.

 • Zkušební projekt

  U některých pozic si potřebujeme prověřit tvé znalosti a schopnosti na pilotním úkolu, který ti samozřejmě proplatíme. Může se jednat o vstupní návrh appky, webu či e-shopu.

 • Přivítání s týmem

  Pokud vše dopadlo dobře a ke spokojenosti obou stran, představíme tě našemu týmu v kanceláři ve Znojmě, kde také podepíšeme smlouvu a dořešíme zbývající detaily. Tvé nové dobrodružství v Peko Studiu právě začíná!

Koho právě hledáme?
Třeba jsi to právě ty.

Vývoj webových aplikací

Web Developer

Máš rád weby? Umíš, nebo se chceš naučit ovládat HTML, CSS, Nuxt.js, Laravel a chceš tvořit zajímavé weby a webové aplikace, které nezapadnou někam kde jsou k ničemu?

Pojďme se setkat.
iOS

iOS Developer

Jsi jako doma v Apple ekosystému a rád programuješ ve Swiftu? Zajímají tě nové technologické postupy?

Pojďme se setkat.
Android

Android Developer

Nedílnou součástí trhu jsou Android aplikace, znáš technologie jako třeba Kotlin, Java? Baví tě programovat
a studovat nové technologie?

Pojďme se setkat.

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.