mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Dogtrace

mobilní aplikace

Aplikace, se kterou se vaši čtyřnozí přátelé už nikdy nezatoulají! V kombinaci s elektronickým obojkem můžete sledovat přesnou polohu psa nebo ho odnaučit štěkat.

datum spuštění: 20. 12. 2018

Řešení

Aplikace Dogtrace – jak název napovídá – slouží chovatelům, myslivcům a lovcům pro dokonalý přehled o poloze a pohybu psů, ptáků či dalších zvířat na vzdálenost až 20 km. Aplikace je napojena na elektronické obojky a s pomocí vysílačky majitel vysílá do obojku jemné vibrace a impulsy. Tím zefektivníte výcvik a rychleji odnaučíte psa štěkat.

Celé řešení však disponuje řadou zajímavých funkcí – stavění elektronických ohradníků, vysílání zvukových a světelných signálů, detekce štěkotu, online i offline mapa (na bázi Mapsforge.org), kompas, nastavení upozornění atd.

Komunikace mezi appkou Dogtrace (dostupná pro iOS i Android) a obojkem funguje díky technologii Low Energy Bluetooth.

V čem je aplikace zajímavá

  • Dogtrace pomáhá chovatelům, kynologům, cvičitelům i lovcům či myslivcům doslova „na všech frontách”. Uživatel získává neustálý přehled o pohybu psa včetně jeho rychlosti a směřování. Nastavit lze také virtuální ohradník, při jehož překročení dostane pes přes obojek jemný výboj, aby se postupně odnaučil utíkat z vyhrazeného teritoria.

    Další užitečná funkce upozorní majitele, jakmile pes začne štěkat. To přijde vhod nejen během tréninku pro odnaučení nežádoucího chování, ale i při lovu, kdy pes štěkáním signalizuje, že našel stopu zvěře.

Výzvy, kterým jsme čelili

Použité technologie

Kotlin logo
Firebase logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.