mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Fencee Cloud

mobilní a webová aplikace

Aplikace, která chrání bezpečí a zdraví hospodářských zvířat pomocí vzdáleného monitoringu ohrad a plotů. Řešení Fencee si oblíbili farmáři po celém světě.

datum spuštění: 03. 01. 2020

Řešení

Úkolem aplikace Fencee Cloud je z chytrého telefonu ovládat generátory a monitory připojené k elektrickým ohradníkům na farmách. Pokud se např. kráva nebo kůň snaží utéct z ohrady nebo dojde k jejímu narušení zvenčí, majitel je ihned upozorněn. Celé řešení je ukázkou toho, jak technologie chytrého farmaření – „smart farming“ – v praxi chrání životy zvířat, jež by při uvíznutí v plotu nebo napadení divokou zvěří zůstala bez pomoci.

 

Naším úkolem bylo krom vývoje mobilní aplikace připravit servery, implementovat mapové podklady, grafy, vypínání elektřiny a další pokročilejší funkce, a to tak, aby fungovaly na telefonech s iOS i Android.

V čem je aplikace zajímavá

 • Aplikace, která chrání životy zvířat

  Jako jedna z mála aplikací dokáže Fencee Cloud poslat notifikaci i při sebemenším narušení napětí v plotu, např. když se zvíře zamotá do pletiva.

 • Monitoring ohradníku 24/7 i sběr dlouhodobých dat

  Uživatel získá díky appce permanentní přístup k důležitým údajům, které systém sbírá minutu po minutě. Dlouhodobá data lze navíc znázornit a vyhodnocovat ve vývojových grafech s časovou osou.

 • Fencee Cloud pomáhá v Česku a po celém světě

  Aplikaci aktuálně využívají spokojení koncoví zákazníci ve více než 50 zemích světa. Díky připojení do Cloudu má navíc uživatel přístup k připojeným zařízením odkudkoli.

Frame
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah

Výzvy, kterým jsme čelili

Použité technologie

Node.js logo
DynamoDB logo
AWS logo
Vue.js logo
Swift logo
Kotlin logo
Firebase logo
Google Analytics logo
Laravel logo
php logo
oAuth logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.