mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Progresguru audioknihy

e-shop

Stovky audioknih pro osobní rozvoj v jedné aplikaci na iOS i Android! Snadný nákup a stažení na e-shopu i pohodlné přehrávání v autě či kdykoli, kdekoli potřebujete.

datum spuštění: 01. 10. 2018

Řešení

Náš dlouhodobý zákazník Progresguru je vydavatelem a prodejcem audioknih zaměřených na osobní rozvoj, pro kterého několik let tvoříme a spravujeme e-shop a nově také mobilní aplikaci. Díky aplikaci si přehrajete zakoupené knihy kdykoli a kdekoli – třeba v autě, s pomocí CarPlay či Android Auto!

 

Mezi vychytávky e-shopu / appky patří nákupní košík na jeden klik i pro nepřihlášené uživatele nebo speciální „vodoznak“, jenž potvrzuje jedinečné vlastnictví vaší kopie audioknihy kvůli ochraně dat.

 

Hlavní devízou celého řešení je praktické propojení e-shopu s mobilní aplikací Progresguru, snadné přihlášení a přístup ke stovkám audioknih pohodlně z mobilu.

V čem je aplikace zajímavá

 • Poslech audioknih v autě

  Díky propojení s platformami Android Auto a CarPlay si oblíbenou audioknihu poslechnete pohodlně a bezpečně také při jízdě autem.

 • Obsluhujeme tisíce objednávek týdně

  Vzhledem k velkému zájmu jsme systém nastavili tak, aby zvládal bezpečně vyřídit až několik tisíc nákupů během jednoho týdne.

 • Komplexní systém pro vydávání audioknih

  Progresguru je nejen úspěšný prodejce, ale i vydavatel audioknih s tematikou osobního rozvoje a vztahů. Je nám ctí být mu technologickou oporou při digitalizace jeho služeb.

Frame
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah

Výzvy, kterým jsme čelili

Slovo zákazníka

Jan Linhart

Jan Linhart

CEO

S Peko Studio spolupracujeme poměrně krátce, už nyní však mohu říci, že půjde o dlouhodobější spolupráci. Náš projekt znají. Ví, co potřebujeme. Přichází s vlastními návrhy řešení a ty dokážou zapracovat opravdu rychle. A do toho se s nimi velmi dobře komunikuje.

Použité technologie

Swift logo
Kotlin logo
Laravel logo
Vue.js logo
MySQL logo
php logo
oAuth logo
Vyfakturuj logo
GoPay logo
Google Analytics logo
Firebase logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.