Vytvoříme pro Vás iOS aplikaci vytvořenou přesně podle Vašich požadavků, kterou můžete používat na kterémkoliv iPhone, iPad či iWatch. Aplikaci vyvineme v nativním jazyce telefonu - Swift - to zajišťuje vyšší kvalitu a rychlost iOS aplikace. Pro řízení projektu používáme moderní Agilní přístupy, které pomáhají vytvořit lepší iOS aplikace efektivněji.

Proces vývoje iOS aplikace

Analýza

Začínáme otázkou "Co a Proč?". Před vlastní tvorbou iOS aplikace potřebujeme znát proč iOS aplikaci potřebujete a co jejím vytvořením chcete docílit. V této fázi rozhodneme, jaké technologie budeme používat.

UX návrh

V této fázi se zabýváme otázkou "Jak?". Jak bude aplikace vypadat? Co bude jejím obsahem? Jak bude uživatel iOS aplikací procházet? V této fázi vytvoříme tzv. drátěný model - klikatelnou kostru aplikace.

Grafický návrh

Z UX návrhů (drátěného modelu) vytvoříme grafický návrh iOS aplikace na míru tak, aby oslovila cílového uživatele aplikace a vycházela z Vašeho brandingu.

Vývoj

Na základě grafického návrhu a UX návrhu postupně vytváříme samotnou iOS aplikaci. Vše Vám v pravidelných cyklech (týdně) demonstrujeme a můžete tak vidět jak se bude Android aplikace nakonec vypadat.

Testování

Je důležité, aby Android aplikace dělala co chcete a byla bez chyb. Aplikaci v pravidelných cyklech testujeme, na konci projektu máte však možnost si celou iOS apku projít a doladíme tak společně poslední detaily.

Podpora

Nasazením aplikace na Apple Store naše spolupráce nekončí. Rádi s Vámi budeme aplikaci postupně rozšiřovat, vylepšovat a ráci Vám poskytneme podporu.

Polygon Created with Sketch.
Polygon Created with Sketch. \

Technologie používané při vývoji iOS aplikací

iOS aplikace vyvíjíme v nativním jazyce SWIFT a nevyvíjíme je v obecných multiplatformních jazycích (React.js, Xamarin, apod.). Vývoj nativně v SWIFT zajišťuje větší možnosti a rozšiřitelnost aplikace (např. možnost offline map, přístup k hardware prvkům telefonů, apod.), kvalitu a v neposlední řadě lepší uživatelskou přístupnost (protože používáme ovládací prvky přesně toho daného telefonu a verze). Vývoj aplikací v “jednodušších” obecnějších jazycích sice ušetří nějaké náklady, ale výsledek je horší.

Zde je soupis výhod vývoje v nativním jazyce SWIFT:

1) Větší možnosti a rozšiřitelnost aplikace (např. možnost offline map, přístup k hardware prvkům telefonů, apod.).
2) Vyšší kvalitu.
3) Vyšší rychlost.
4) Lepší uživatelskou přístupnost (protože používáme ovládací prvky přesně toho daného telefonu a verze).
5) Nová funkcionalita nové verze operačního systému iOS je ihned k dispozici, protože požíváme jazyky a frameworky přímo od výrobce Apple. Pokud se tedy změní například vzhled kalendáře ve Vašem iPhone, ihned můžeme tento nový kalendář používat.

Tyto iOS apliakce jsme vyvinuli

Co dále?

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenicí vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.

Jsme ze Znojma a přijet můžeme kamkoliv.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se spracováním Vašich kontaktů za účelem odpovědi na Váš dotaz.