Vytvoříme pro Vás Webovou aplikaci vytvořenou přesně podle Vašich požadavků. Všechny naše weby jsou responzivní a fungují tak na všech mobilních zařízeních a počítačích. Moderní webová aplikace je zaměřena na uživatelskou přívětivost (UX) a jednoduchost. Uživatelé webové aplikace rádi provedou úkon co nejrychleji. K dosažení tohoto cíle je důležité, aby byla webová aplikace dobře navržena a následně kvalitně vytvořena. Proces tvorby, který při našich projektech používáme toto vysoce podporuje. Při tvorbě používáme Agilní techniky vývoje tak, aby byl pro Vás proces transparentní s možností změny během projektu.

Proces tvorby webových aplikací

Analýza

Začínáme otázkou "Co a Proč?". Před vlastní tvorbou webové aplikace potřebujeme znát proč webovou aplikaci potřebujete a co jejím vytvořením chcete docílit. V této fázi rozhodneme, jaké technologie budeme používat.

UX návrh

V této fázi se zabýváme otázkou "Jak?". Jak bude aplikace vypadat? Co bude jejím obsahem? Jak bude uživatel webovou aplikací procházet? V této fázi vytvoříme tzv. drátěný model - klikatelnou kostru aplikace.

Grafický návrh

Z UX návrhů (drátěného modelu) vytvoříme grafický návrh webové aplikace na míru tak, aby oslovila cílového uživatele aplikace a vycházela z Vašeho brandingu.

Vývoj

Na základě grafického návrhu a UX návrhu postupně vytváříme samotnou webovou aplikaci. Vše Vám v pravidelných cyklech (týdně) demonstrujeme a můžete tak vidět jak bude webová aplikace nakonec vypadat.

Testování

Je důležité, aby webová aplikace dělala co chcete a byla bez chyb. Aplikaci v pravidelných cyklech testujeme, na konci projektu máte však možnost si celou webovou aplikaci projít a doladíme tak společně poslední detaily.

Podpora

Nasazením aplikace na hosting naše spolupráce nekončí. Rádi s Vámi budeme aplikaci postupně rozšiřovat, vylepšovat a rádi Vám poskytneme podporu.

Technologie používané při tvorbě webových aplikací

Co dále?

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenicí vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.

Jsme ze Znojma a přijet můžeme kamkoliv.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se spracováním Vašich kontaktů za účelem odpovědi na Váš dotaz.