Vytvoříme pro Vás Webové stránky přesně podle Vašich požadavků. Všechny naše weby jsou responzivní a fungují tak na na všech mobilních zařízeních a počítačích. Moderní webové stránky jsou zaměřené na uživatelskou přívětivost (UX) a jednoduchost. Návštěvníci webových stránek rádi provedou úkon co nejrychleji. K dosažení tohoto cíle je důležité, aby byly webové stránky dobře navržené a následně kvalitně vytvořené. Proces tvorby, který při našich projektech používáme toto vysoce podporuje. Při tvorbě používáme Agilní techniky vývoje tak, aby byl pro Vás proces transparentní s možností změny během projektu.

Proces tvorby webových stránek

Analýza

Začínáme otázkou "Co a Proč?". Před vlastní tvorbou webových stránek potřebujeme znát proč webové stránky potřebujete a co jejím vytvořením chcete docílit. V této fázi rozhodneme, jaké technologie budeme používat.

UX návrh

V této fázi se zabýváme otázkou "Jak?". Jak budou stránky vypadat? Co bude jejich obsahem? Jak bude uživatel webové stránky procházet? V této fázi vytvoříme tzv. drátěný model - klikatelnou kostru stránek.

Grafický návrh

Z UX návrhů (drátěného modelu) vytvoříme grafický návrh webových stránek na míru tak, aby oslovila cílového uživatele webovek a vycházela z Vašeho brandingu.

Vývoj

Na základě grafického návrhu a UX návrhu postupně vytváříme samotné webové stránky. Vše Vám v pravidelných cyklech (týdně) demonstrujeme a můžete tak vidět jak budou webové stránky nakonec vypadat.

Testování

Je důležité, aby webové stránky dělaly co chcete a byly bez chyb. Webové stránky v pravidelných cyklech testujeme, na konci projektu máte však možnost si celý web projít a doladíme tak společně poslední detaily.

Podpora

Nasazením webových stránek na hosting naše spolupráce nekončí. Rádi s Vámi budeme stránky postupně rozšiřovat, vylepšovat a rádi Vám poskytneme podporu.

Polygon Created with Sketch.
Polygon Created with Sketch. \

Technologie používané při tvorbě webových stránek

Co dále?

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenicí vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.

Jsme ze Znojma a přijet můžeme kamkoliv.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se spracováním Vašich kontaktů za účelem odpovědi na Váš dotaz.