Návrh a vývoj webových aplikací a stránek na míru vyladěné do posledního pixelu.

Vyvineme Vám web navržený na míru přesně pro Vaše potřeby a byznys.
Všechny naše weby jsou responzivní a fungují tak na na všech mobilních zařízeních.

Proces vývoje webové aplikace

Moderní web je zaměřen na uživatelskou přívětivost (UX) a jednoduchost. Návštěvníci webu rádi najdou rychle informaci kterou hledají, anebo na webu provedou rádi úkon co nejrychleji. K dosažení tohoto cíle je důležité, aby byl web dobře navržen a následně kvalitně vytvořen. Proces vývoje, který při našich projektech používáme toto vysoce podporuje. Při vývoji používáme Agilní techniky vývoje tak, aby byl pro Vás proces transparentní s možností změny během projektu.

Analýza

Začínáme otázkou "Co a Proč?". Proč webovou aplikaci potřebujete a jak zapadá do Vašeho byznysu? Následně společně navrhneme co vytvoříme k naplnění Vašeho byznys cíle a navrhneme potřebné technologie.

UX návrh

Vtyvoříme tzv. drátěný model, což jsou klikatelné náčrtky. Jejich výhoda je, že jdou velice jednoduše změnit a lze tak vyzkoušet více scénářů a návrhů.

Grafický návrh

Web musí být přitažlivý a musí s návštěvníkem "rezonovat", neboli musí s ním být od první chvíle sžít. Grafický návrh vychází z UX návrhu.

Vývoj

Web je třeba kvalitně naprogramovat - není nic horšího než když web nebo jeho část nefunguje. Rychlost webu je zajištěna použitím nejmodernějších technologií.

Testování

Web testujeme již během vývoje a Vy vidíte jeho postupný vývoj s možností připomínek. I přes to na závěr projektu proběhne fáze akceptačních testů, kdy si celý web projdete a doladíme případně drobnosti.

Podpora

Nasazením webu na server naše práce nekončí. S našimi klienty rád pracuji dlouhodobě a weby postupně rozšiřujeme a zlepšujeme.

Spolupracujeme s

Kdo vlastně jsme?
Poznejte nás blíže

Jsme tým vývojářů a nadšenců, které baví řešit nejrůznější technologické výzvy. Sedíme spolu v jedné kanceláři a tvoříme tak efektivní tým. Dobrou práci rádi oslavíme společně s naším klientem.

Radim
Web a iOS developer
Ale také vášnivý kuchař a degustátor.
Lukáš
Android Developer
Ale také cestovatel a fanda vlaků.
Petr
CEO, Developer
Ale také lezec, lyžař a cestovatel.
Radim
Web a iOS developer
Ale také vášnivý kuchař a degustátor.
Lukáš
Android Developer
Ale také cestovatel a fanda vlaků.
Petr
CEO, Developer
Ale také lezec, lyžař a cestovatel.

Technologie

Co dále?

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenicí vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.

Jsme ze Znojma a přijet můžeme kamkoliv.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se spracováním Vašich kontaktů za účelem odpovědi na Váš dotaz.