mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Bystroň group

webová stránka

Moderní webová prezentace stavebního lídra v Moravskoslezském kraji vyniká kvalitní fotografickou dokumentací realizovaných developerských projektů.

datum spuštění: 16. 12. 2019

Řešení

Společnost BYSTROŇ Group patří mezi nejvýznamnější stavební společnosti v Moravskoslezském kraji a má na svém kontě řadu novostaveb, občanských a průmyslových projektů i rekonstrukcí historických budov.

Cílem bylo vytvořit responzivní webové stránky, jež by primárně sloužily jako prezentace referencí s prvotřídními fotografiemi, které se rychle a kvalitně zobrazí na počítači i v telefonu.

Nechybějí další důležité podstránky o aktuálním dění ve společnosti, kariérních příležitostech, stejně jako přehled certifikátů nebo ocenění firmy.

V čem je aplikace zajímavá

  • V rámci webdesignu jsme zvolili netradiční kombinaci černobílého a barevného spektra. Důraz jsme kladli rovněž na snadnou navigaci celým webem, rychlé načítání a atraktivní UX a UI provedení.

Frame
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah
Obsah

Slovo zákazníka

Pavel Konečný

Manažer

Se spoluprací s firmou Peko Studio s.r.o jsem velmi spokojen. Vytvořili pro naši společnost BYSTROŇ Group a.s. velice povedený a kvalitní web přesně podle našich představ. Operativní, osobní a profesionální přístup společnosti Peko Studio byl na vysoké úrovni. Tuto společnost mohu jen doporučit.

Použité technologie

php logo
Vue.js logo
Laravel logo
MySQL logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.