Návrh a vývoj mobilní aplikace na míru vyladěné do posledního pixelu.

Pomáháme lidem digitalizovat jejich myšlenky, procesy
a služby do formy mobilních aplikací.

Proces vývoje mobilní aplikace

Vyvineme pro Vás mobilní aplikaci vytvořenou přesně podle Vašich požadavků, kterou můžete používat na kterémkoliv telefonu, tabletu či hodinkách. Aplikaci vyvineme v nativním jazyce operačního systému Android či iOS (Java,Swift). Nativní jazyk Vám zajistí vyšší kvalitu, rychlost a možnosti mobilní aplikace.

Analýza

Začínáme otázkou "Co a Proč?". Jaký je Váš business a jak do toho mobilní aplikace zapadá - proč ji potřebujete? Společně pak navrhneme co by aplikace měla dělat, jak budeme při vývoji postupovat a jaké technologie zvolíme.

UX návrh

V této fázi se zabýváme otázkou "Jak?". Jak bude aplikace vypadat a jak se bude chovat. Navrhneme hrubou kostru (interaktivní náčrtky) aplikace se zaměřením na cílového uživatele.

Grafický návrh

Z UX návrhů (interaktivních náčrtků) vytvoříme grafický návrh aplikace na míru tak, aby respektovala Váš branding a oslovila cílovou skupinu uživatelů.

Vývoj

V této fázi dostane grafický návrh "život" a postupně se celá aplikace vyvíjí. Práci Vám pravidelně demonstrujeme a vy si postupně můžete aplikaci "osahávat" (např. týdně).

Testování

Aplikaci testujeme postupně během vývoje, nicméně na konci vývoje proběhne akceptační testování, kdy si celou aplikaci projdeme a případné drobnosti doladíme.

Podpora

Nasazením aplikace na Google Play či Apple Store naše spolupráce nekončí. Rádi vytvořené aplikace společně s Vámi a uživateli rozšiřujeme a aktualizujeme tak, aby aplikace "nezestárla" a byla vždy aktuální.

Tyto mobilní aplikace jsme vyvinuli

Spolupracujeme s

Kdo vlastně jsme?
Poznejte nás blíže

Jsme tým vývojářů a nadšenců, které baví řešit nejrůznější technologické výzvy. Sedíme spolu v jedné kanceláři a tvoříme tak efektivní tým. Dobrou práci rádi oslavíme společně s naším klientem.

Radim
Web a iOS developer
Ale také vášnivý kuchař a degustátor.
Lukáš
Android Developer
Ale také cestovatel a fanda vlaků.
Petr
CEO, Developer
Ale také lezec, lyžař a cestovatel.
Radim
Web a iOS developer
Ale také vášnivý kuchař a degustátor.
Lukáš
Android Developer
Ale také cestovatel a fanda vlaků.
Petr
CEO, Developer
Ale také lezec, lyžař a cestovatel.

Technologie a frameworky

Používáme nejnovější technologie a společně s Vámi vybereme technologii a integraci na systémy tak, aby to dávalo smysl Vašemu business a projektu.

Mobilní aplikace vyvíjíme v nativních jazycích Android a iOS telefonů (Java, Swift) a nevyvíjíme je v obecných multiplatformních jazycích (React.js, Xamarin, apod.). Vývoj v těchto jazycích zajišťuje větší možnosti a rozšiřitelnost aplikace (např. možnost offline map, přístup k hardware prvkům telefonů, apod.), vyšší kvalitu a v neposlední řadě lepší uživatelskou přístupnost (protože používáme ovládací prvky přesně toho daného telefonu a verze). Vývoj aplikací v “jednodušších” obecnějších jazycích sice ušetří nějaké náklady, ale výsledek je horší.

Co dále?

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenicí vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.

Jsme ze Znojma a přijet můžeme kamkoliv.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se spracováním Vašich kontaktů za účelem odpovědi na Váš dotaz.