mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Deniny

mobilní aplikace

Život běží, vzpomínky zůstávají – aplikace Deniny vám připomene netradiční „výročí” maturity, prvního rande nebo třeba narozeniny zvířecího miláčka.

datum spuštění: 29. 07. 2021

Řešení

S mobilní aplikací Deniny oslavíte 7 777 dní od prvního rande, 10 000 dní od narození nebo 1000 dní od první jízdy autem. Tato neotřelá appka přinese do vašeho života víc radosti a veselí, které můžete sdílet s přáteli a rodinou!

V aplikaci si sami nastavíte, které události a jak často si je chcete nechat připomínat. Kromě frekvence 100 či 1000 dní to může být např. 333, 555 nebo 7 777 dní od vašeho významného dne.

Součástí řešení je sdílení přes sociální sítě s přáteli, přidávání fotografií, řazení do kategorií (např. rodina, pes, kariéra atd.) a další vychytávky!

V čem je aplikace zajímavá

  • Díky originální mobilní appce Deniny, kterou si od spuštění stáhlo přes 10 000 uživatelů na Android i iOS, můžete překvapit partnera, rodinu, přátele i sám sebe originálním jubileem a zavzpomínat si na radostné či významné okamžiky života.

    Celá myšlenka aplikace uzrála v neméně zajímavé IT firmě CMPG s.r.o.

Slovo zákazníka

Karel Jičinský

Karel Jičinský

CEO

Vždycky, když vzniká něco nového, tak chvilku trvá, než se všichni domluví a vzájemně pochopí. V tomto ohledu si myslím, že tým Peko Studio jsou profíci na svém místě. Vědí, umí, dokáží se vcítit do pohledu zákazníka a to si myslím, že je nejvíc. Až mě zase napadne nějakej bláznivej nápad na mobilní appku, tak Peko Studio bude u toho. Rozhodně nepatří k firmám, kde by se musel kdokoliv obávat „vstoupit dvakrát do stejné řeky“.

Použité technologie

Swift logo
Kotlin logo
Firebase logo
AWS logo
Google Analytics logo
Laravel logo
php logo
oAuth logo
MySQL logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.