mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

MaArtial

mobilní aplikace

MaArtial je mobilní aplikace, která vám pomáhá cítit se lépe, sebevědomě a podporuje vaše duševní zdraví.

datum spuštění: 01. 11. 2023

Řešení

MaArtial vám pomůže transformovat stres do síly. Aplikace nabízí nástroje pro zlepšení vašeho duševního zdraví a posílení vnitřní odolnosti. Inspiruje se starověkými bojovými uměními a osvědčenými vědeckými metodami, abyste se cítili soustředění, zakotvení a plně pod kontrolou.

 

V aplikaci najdete více než 100 afirmací, vizualizací a cvičení navržených pro posílení vašeho duševního blahobytu. Funkce zahrnují Mind SOS pro rychlé uklidnění a obnovení sebedůvěry, Explore pro nalezení afirmací a metod uvolnění stresu, a Daily Quotes s každodenní inspirací.

 

Pravidelné používání afirmací vám může pomoci zvládnout stres, nabýt sebedůvěry a úspěšně čelit náročným situacím. Od redukce nervozity před veřejným vystoupením po posílení odolnosti vůči zdravotním problémům, MaArtial vám pomáhá udržet pozitivní mysl a rozhodovat moudře ve stresujících situacích.

V čem je aplikace zajímavá

  • Obsahuje povzbudivé audio-nahrávky a vizualizace

    MaArtial je revoluční mobilní aplikace, která transformuje stres do síly a podporuje duševní zdraví. Inspirující se starověkými bojovými uměními a osvědčenými vědeckými metodami, poskytuje uživatelům více než 100 afirmací, vizualizací a cvičení zaměřených na posílení vnitřní odolnosti.

  • Mind SOS

    S funkcí Mind SOS umožňuje rychlé uklidnění a obnovu sebedůvěry, čímž uživatelům pomáhá nalézt energii a soustředění během několika minut. Sekce Explore nabízí přístup k afirmacím, meditaci a metodám uvolnění stresu, aby uživatelé mohli zlepšit svůj duševní stav a dosáhnout svých cílů.

Použité technologie

AWS logo
Firebase logo
php logo
Kotlin logo
Swift logo
Laravel logo

Kontakt na nás

Rádi se s Vámi sejdeme nad šálkem kávy nebo sklenkou vína a nezávazně probereme, co potřebujete a jak Vám můžeme pomoci.
Ilustrační obrázek kontaktní formy

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zásadami ochrany Vašich osobních údajů.