mail

info@peko-studio.cz

+420 731 171 595

spravovat cookies

Povolte prosím používání cookies nebo si jejich používání přizpůsobte.

Kliknutím na tlačítko “povolit vše” udělujete souhlas. Souhlas můžete teké odmítnout.

přizpůsobit

povolit vše

Tvorba vnitrofiremni mobilni aplikace pro Vase podnikani

Tvorba vnitrofiremní mobilní aplikace pro Vaše podnikání

Petr Kott

27 / 02 / 2024

V dnešní době, kdy technologie hraje klíčovou roli ve všech aspektech podnikání, se vývoj mobilních a webových aplikací stal nezbytným nástrojem pro zefektivnění vnitrofiremních procesů. Mobilní a webové aplikace mohou automatizovat rutinní úkoly, zlepšit komunikaci mezi týmy a zajistit přístup k důležitým informacím odkudkoli.

V Peko Studiu jsme již vytvořili a navrhli spoustu aplikací, které byly uzpůsobeny specifickým potřebám konkrétních firem, a pomáháme jim tak efektivněji fungovat.

Jako příklad mohu uvést mobilní a webové aplikace z naší dílny, které podporují vnitrofiremní procesy. Například:

  • Auditist – webová aplikace pro správu, plánování a organizaci auditů, která zefektivnila proces zadávání dat z auditů a pomohla firmě na cestě k digitalizaci. Z této vnitrofiremní aplikace vznikl produkt, nyní veřejně dostupný.
  • Mobilní aplikace pro betonářskou firmu – aktuálně navrhujeme mobilní aplikaci pro zefektivnění nakládky, vykládky a dodávky betonu pro velkou českou betonářskou firmu. Aplikace pomáhá nejen zefektivnit proces předávání informací uvnitř firmy, ale také ve formálním předání a podpisu dodávky a monitorování celého procesu nakládky.
  • Pro společnost GZMedia jsme vytvořili mobilní aplikaci pro zvýšení efektivity kontroly kvality jejich tisků, čímž se proces urychlil o téměř 40 %.
  • Pro relativně novou společnost zabývající se unikátním čištěním koberců, vycistime.to, jsme vytvořili aplikaci, která automatizuje některé jejich procesy a zároveň zrychluje komunikaci a předávání informací uvnitř firmy.

firemni aplikace

Webové a mobilní aplikace nemusí být nutně veřejně dostupné na webu nebo publikovány v App Store či Google Play, aby bylo smysluplné je vytvořit. Mohou také pomáhat zrychlovat, zefektivňovat a zlepšovat již nastavené procesy uvnitř firmy.

Pokud si přejete vytvořit mobilní aplikaci pro tyto účely, doporučujeme následovat tyto kroky:

1) Definice cílů a požadavků aplikace

Je důležité jasně definovat, co od mobilní aplikace očekáváte a jaké problémy má řešit. Náš tým Peko Studio s Vámi probere, jaké procesy ve vaší firmě by mohly být efektivnější díky digitalizaci. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují nabídnout osvědčená řešení.

2) Výběr dodavatele komplexního řešení aplikací

Nabízíme kompletní služby od návrhu uživatelského rozhraní, přes vývoj a testování, až po uvedení aplikace do provozu. Naše technické dovednosti a zkušenosti zajišťují, že aplikace bude vyhovovat vašim potřebám.

3) Iterativní vývoj a testování aplikací

Vývoj aplikace probíhá v iteracích, což znamená, že je možné průběžně testovat a upravovat aplikaci podle reálných potřeb a zpětné vazby od uživatelů.

4) Zavádění a školení

Po dokončení vývoje aplikace je důležité zajistit podporu při jejím zavádění do běžného provozu a zaškolit všechny budoucí uživatele tak, aby se řešení efektivně využívalo.

Pokud vás zajímá, jak by mobilní aplikace mohla pomoci vaší firmě, neváhejte nás kontaktovat. Naším cílem je poskytnout řešení, které bude přínosem pro vaše podnikání a usnadní vám každodenní práci.