Deniny® – aplikace, která dává životu nový rozměr

08.09.2020

Petr Kott

jak-urychlit-programovani-v-PHP-photo

08.09.2020

Petr Kott

První rande, první sex, maturita, babiččin svátek, narozeniny zvířecího mazlíčka – tyto a další významné dny si můžete připomínat, nezapomínat a slavit je díky aplikaci Deniny, jejíž nepsané motto zní: „Čas běží, ale vzpomínky zůstávají“. Oslavit tak můžete třeba 10. výročí prvního rande nebo 10 000 dní od vašeho narození. Originální appka z dílny Peko Studio je nápadem neméně originálního IT vývojáře CMPG s.r.o.

Kdo vzpomíná, nezapomíná

Zatímco běžné kalendáře a remindery vám připomenou narozeniny a státní svátky, mobilní aplikace Deniny má za cíl obohatit váš život vzpomínkami na spoustu dalších významných okamžiků. A příkladů najdeme celou řadu – od prvního rande přes první jízdu na motorce až po úspěšně zakončené státnice nebo narozeniny kočky či potkana.

Aplikace však dokáže upozornit i na zajímavé dny a momenty, na které by si člověk jinak nevzpomněl. Už jste snad někdy slavili prvních 10 000 dní vašeho života nebo 555 dní od svatby?

Překvapit, pobavit a potěšit můžete samozřejmě i své blízké, kteří blahopřání k 8 888. dni od svého narození stoprocentně ocení! Stačí jim je nasdílet přes Facebook či jiný messenger.

Ztratit můžete telefon, nikoli vzpomínky

Aplikace nabízí snadnou registraci s pomocí e-mailu, Google nebo Facebook účtu. Poté si nastavíte významné dny a to, jak často si je chcete připomínat. Upozornění vám bude chodit po 100, 200 či 1000 dnech, ale připravena je též volba stejných čísel, takže vám neuteče oslava 3 333 nebo 7 777 dní od vašeho Významného dne!

Na jeho počest můžete jako vzpomínku přidávat fotky a poznámky, které dokumentují, co jste v daný den dělali. Vaše data zůstávají vždy bezpečně uložena a chráněna, a tudíž o ně nepřijdete, ani kdybyste ztratili telefon.

Aplikace Deniny dále nabízí užitečné možnosti pro filtraci, upozorňování a pokročilejší nastavení. Sami si tedy přizpůsobíte, s jakým předstihem vás appka informuje o nadcházející události nebo do které kategorie (Rodina, Kamarádi, Zvířecí miláčci atd.) ji zařadíte. Samozřejmostí je intuitivní ovládání, sdílení přes Facebook, WhatsApp, Twitter a další vychytávky.

Parametry aplikace

Velikost: 8,7M

Operační systém: Android 5.0 a vyšší

Hodnocení obsahu: PEGI 3

Cena: 79,99 Kč

Instalace: 5000+